Blank gif

Blank gif

Licznik zadłużenia miasta
Więcej informacji
Szczepienia przeciwko COVID-19 >
Jak załatwić sprawę
w Urzędzie Miejskim

Świetlica profilaktyczna

3 marca 2017, 09:51

Prezydent Miasta Jaworzna i Gminna Komisja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych zapraszają do udziału w drugiej edycji konkursu dotyczącego miejsca bliskiemu wielu dzieciom - świetlicy szkolnej. Celem zabawy kierowanej do uczniów i nauczycieli jest zaprezentowanie świetlicy jako miejsca kształcącego właściwe postawy poprzez naukę i zabawę. Zwycięskie placówki otrzymają atrakcyjne nagrody.

Realizacja konkursu pn. "Świetlica profilaktyczna' będzie rozłożona w czasie i potrwa do samego końca bieżącego roku. Rozdanie nagród zaplanowano do 31 maja 2018 r. Dużo wcześniej - do 15 marca 2017 r. - zainteresowane placówki muszą jednak zgłosić swój udział w konkursie. Zgłoszenie należy złożyć w Referacie Współpracy z Organizacjami Pozarządowymi i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych – Plac Górników 5.

W ramach konkursu uczestnicy będą musieli zrealizować osiem dowolnych zadań z jedenastu zaproponowanych przez organizatora. Wśród tematów konkurencji znajdą się m.in. konkursy na najlepszy plakat, wiersz lub komiks o treści profilaktycznej czy przedstawienia teatralne.

Na podstawie sprawozdań i załączonej dokumentacji jury wyłoni najlepiej zrealizowane programy, a zwycięskie szkoły otrzymają cenne nagrody. Więcej informacji można uzyskać pod nr telefonu: 32 6181 779.