Blank gif

Blank gif

Licznik zadłużenia miasta
Więcej informacji
Szczepienia przeciwko COVID-19 >
Jak załatwić sprawę
w Urzędzie Miejskim

Kolędowanie w "Domu Dziecka"

13 stycznia 2017, 14:20

Jaworznicka Powiatowa Placówka Opiekuńczo-Wychowawcza, tradycyjnie w okresie świąteczno-noworocznym, zaprasza do siebie swoich darczyńców i przyjaciół. Nie inaczej było także w tym roku. W czwartek - 12 stycznia, w placówce pojawili się przedstawiciele władz miasta, dyrektorzy zaprzyjaźnionych szkół i przedszkoli oraz przedsiębiorcy, czynnie wspierający i współpracujący z placówką.

Każdego roku, w podzięce za okazywane wsparcie, wychowankowie placówki przygotowują dla zaproszonych gości krótki program artystyczny. Tym razem dzieci i młodzież zaprosili swoich darczyńców do wspólnego kolędowania.

W spotkaniu brała udział Zastępca Prezydenta Miasta Monika Bryl, która podziękowała młodzieży za piękny występ i przekazał na ręce dyrektora placówki - Elżbiety Motyki, kosz ze słodyczami dla podopiecznych, życząc jednocześnie wszystkim szczęścia, ale nie tylko teraz, nie tylko w tym roku, ale tego, aby szczęście znaleźli na całe życie. Jasełka obejrzeli również Radni Rady Miejskiej - Anna Lichota, Grażyna Bogacz-Sokół i Janusz Papuga, a także Naczelnik Wydziału Zdrowia i Spraw Społecznych Małgorzata Helbin - Więcek.

Zdjęcia dzięki uprzejmości A.Tury

ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek