Blank gif

Blank gif

Licznik zadłużenia miasta
Więcej informacji
Szczepienia przeciwko COVID-19 >
Jak załatwić sprawę
w Urzędzie Miejskim

Zagłosuj na Jaworzno!

28 października 2016, 12:20

www.turniejmiast.zumi.pl

www.turniejmiast.zumi.pl

Jaworzno jest jednym z 335 miast, które biorą udział w plebiscycie "Turniej Miast 2016". Konkurs trwa do 7 listopada 2016r., a jego celem jest wyłonienie "Najpopularniejszego Miasta w Polsce". Na swoje miasto głosować można za pośrednictwem strony www.turniejmiast.zumi.pl.

Aby oddać głos należy: podać numer telefonu, a następnie przepisać kod z przesłanego smsa. Internauci po oddaniu głosu na miasto, które wspierają w Turnieju będą mogli dodatkowo wziąć udział w krótkiej sondzie i wybrać Miasta, które idealnie pasują do miana np. Miasta Najbardziej Aktywnego Biznesowo.

Oficjalne ogłoszenie wyników odbędzie się 16 listopada br. Plebiscyt przygotowany jest tak, aby miasta każdej wielkości miały równe szanse. Liczba głosów jest porównywana do liczby mieszkańców (dane z GUS 2015 roku), a uzyskana proporcja decyduje o pozycji w rankingu. Jedna osoba może zagłosować 1 raz na miasto, które chce wspierać w Turnieju.

Miasto, które najlepiej potrafi się zmobilizować otrzyma bezpłatną kampanię w portalu Onet.pl oraz Zumi.pl o wartości nawet 200 tys.zł.