Blank gif

Blank gif

Licznik zadłużenia miasta
Więcej informacji
Szczepienia przeciwko COVID-19 >
Jak załatwić sprawę
w Urzędzie Miejskim

Podsumowano "Tydzień Seniora"

14 października 2016, 10:38

fot. Miejskie Centrum Kultury i Sportu w Jaworznie

fot. Miejskie Centrum Kultury i Sportu w Jaworznie

Wczoraj zastępca prezydenta Monika Bryl spotkała się z przedstawicielami organizacji pozarządowych, by podsumować pierwszą edycję "Tygodnia Seniora" w Jaworznie. Akcja spotkała się z dużym zainteresowaniem mieszkańców, którzy licznie uczestniczyli w zorganizowanych wydarzeniach.

- Dziękuję Państwu za zaangażowanie i udział w obchodach "Tygodnia Seniora" w Jaworznie - mówiła podczas spotkania zastępca prezydenta Monika Bryl. - Jednocześnie pragnę jeszcze raz wyrazić moje uznanie za prowadzone przez Państwa na co dzień działania na rzecz naszych jaworznickich Seniorów.

Przedstawiciele organizacji pozarządowych działających na rzecz seniorów ocenili nową inicjatywę bardzo pozytywnie. Podczas dyskusji omówiono tegoroczną imprezę, a także plany i propozycje na następną edycję. Pojawiło się wiele wspólnych, ciekawych pomysłów, które jeszcze bardziej uatrakcyjnią to święto.

W spotkaniu wzięli udział przedstawiciele Związku Harcerstwa Polskiego Chorągiew Śląska Hufiec im. Hm. S. Dwornickiego w Jaworznie, Stowarzyszenia "Nasza Przystań", Jaworznickiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku, Polskiego Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów Oddział Rejonowy w Jaworznie, Fundacji "Mój czas dla seniora" im. Wandy i Józefa oraz Stowarzyszenia Emerytów, Rencistów i Inwalidów "WIGOR" w Jaworznie. Wszyscy uczestnicy spotkania otrzymali pamiątkowy dyplom.

ObrazekObrazek