Blank gif

Blank gif

Licznik zadłużenia miasta
Więcej informacji
Szczepienia przeciwko COVID-19 >
Jak załatwić sprawę
w Urzędzie Miejskim

Ostatni dzień głosowania na JBO 2017

30 września 2016, 10:17

Jeszcze tylko dzisiaj można głosować na projekty w ramach Jaworznickiego Budżetu Obywatelskiego na 2017 r. Przypominamy, że każdy ma jeden głos na projekt ogólnomiejski i jeden głos na projekt lokalny.

Lista projektów, na które można głosować dostępna jest m.in. na stronie internetowej www.jbo.jaworzno.pl/GłosowanieJBO Lista projektów lokalnych poddanych pod głosowanie, dostępna jest tutaj: www.jbo.jaworzno.pl/projekty-lokalne. Lista projektów ogólnomiejskich poddanych pod głosowanie, dostępna jest tutaj: www.jbo.jaworzno.pl/projekty-ogólnomiejskie. Głos można oddać również tradycyjnie - za pomocą kart do głosowania, które dostępne są w każdym z dwudziestu punktów w obszarach konsultacyjnych JBO.

W IV edycji JBO głosowanie trwa od 17 września do 30 września 2016 r. Drogą elektroniczną głosowanie potrwa do godziny 23:59. Tradycyjnie można oddać głos w godzinach urzędowania punktów konsultacyjnych.

Już we wtorek, 4 października 2016 r. o godz. 8.30 w sali obrad Urzędu Miejskiego zostaną otwarte urny ze wszystkich obszarów konsultacyjnych Jaworznickiego Budżetu Obywatelskiego na 2017 rok.