Blank gif

Blank gif

Licznik zadłużenia miasta
Więcej informacji
Szczepienia przeciwko COVID-19 >
Jak załatwić sprawę
w Urzędzie Miejskim

Kolejny etap przebudowy ul. Obr. Poczty Gdańskiej

22 września 2016, 14:02

Prace na ul. Obrońców Poczty Gdańskiej wciąż trwają. Część ulicy nabrała już kształtów, a przed nami kolejny etap przebudowy, z którym związana jest zmiana organizacji ruchu w tym rejonie.

W związku z przebudową wykonywaną na zlecenie Miejskiego Zarządu Dróg i Mostów, od poniedziałku, 26 września zamknięty zostanie odcinek ul. Obrońców Poczty Gdańskiej od skrzyżowania z ul. Stojałowskiego do skrzyżowania z ul. Skotnica. Wprowadzony zostanie ruch dwukierunkowy na ul. Żółkiewskiego na odcinku od ul. Kopernika do ul. Obrońców Poczty Gdańskiej.

W tym rejonie Śródmieścia na zlecenie MPWIK Sp. z o. o. rozpoczęły się również prace kanalizacyjne na ul. Świstackiego na odcinku od pierwszych zabudowań od strony ronda przy ul. H. Kołłątaja do rozwidlenia ulic Świstackiego i Skotnica. Prace prowadzone będą etapowo do 10 października. Wykonawca zobowiązany jest zapewnić mieszkańcom dojazd do posesji. Prosimy o stosowanie się do organizacji ruchu obowiązującej na czas prowadzonych robót w tym rejonie.

Za wszelkie utrudnienia przepraszamy.