Blank gif

Blank gif

Licznik zadłużenia miasta
Więcej informacji
Szczepienia przeciwko COVID-19 >
Jak załatwić sprawę
w Urzędzie Miejskim

"80-tka" ogrodów działkowych na Starej Hucie

12 września 2016, 10:00

W sobotę, 10 września 80-lecie istnienia obchodziło Stowarzyszenie Ogrodowe im. dr K. Roupperta na Starej Hucie. Życzenia dalszych lat działalności złożył zebranym Prezydent Jaworzna Paweł Silbert wraz z zastępcami Moniką Bryl i Tadeuszem Kaczmarkiem.

Ogrody działkowe to miejsca wypoczynku, rodzinnych i przyjacielskich spotkań, służących utrwalaniu więzi międzypokoleniowych i integrowaniu lokalnej społeczności, co jest niezwykle istotne w dzisiejszych czasach. Działkowcy są przykładem samorządnej, dobrze funkcjonującej organizacji społecznej, która wielokrotnie dawała wyraz swojej obywatelskiej postawy.

- Z okazji jubileuszu 80-lecia Stowarzyszenia Ogrodowego im. dr K. Roupperta w Jaworznie składam serdeczne gratulacje i słowa uznania za krzewienie tradycji ogrodnictwa wśród jaworznickiej społeczności - mówił prezydent Paweł Silbert - Życzę, aby kolejne jubileusze stawały się okazją do miłych wspomnień i przynosiły członkom stowarzyszenia satysfakcję, wiele sukcesów i radości.

Ponadto prezydent miasta pogratulował zajęcia pierwszego miejsca w organizowanym w ramach tegorocznych Dożynek Miejskich konkursu na najpiękniejszy ogród działkowy.

ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek