Blank gif

Blank gif

Licznik zadłużenia miasta
Więcej informacji
Szczepienia przeciwko COVID-19 >
Jak załatwić sprawę
w Urzędzie Miejskim

Sprzątanie Świata w GEOsferze

2 września 2016, 10:28

Ośrodek Edukacji Ekologiczno-Geologicznej GEOsfera w Jaworznie

Ośrodek Edukacji Ekologiczno-Geologicznej GEOsfera w Jaworznie

Ośrodek Edukacji Ekologiczno-Geologicznej GEOsfera zaprasza uczniów szkół podstawowych i gimnazjalnych na SPRZĄTANIE ŚWIATA w GEOsferze, które odbędzie się w piątek, 16 września 2016 r. w godzinach od 9:00 do 13:00. Hasło przewodnie tegorocznej akcji Sprzątania świata brzmi: "Podaj dalej… drugie życie odpadów".

W tym dniu planujemy zorganizować na terenie Ośrodka warsztaty poruszające szeroko rozumiane zagadnienia ekologiczne. Dodatkowo pragniemy zaprosić uczniów do udziału w konkursie na najlepszy plakat na temat "Podaj dalej...drugie życie odpadów" oraz grę terenową "W zgodzie z naturą". Szczegółowy harmonogram warsztatów oraz regulaminy konkursu i gry znajdują się w załącznikach poniżej.

Z uwagi na ograniczone miejsca na wykładach i warsztatach konieczne będą wcześniejsze zapisy na zajęcia, które ruszą od 2 września 2016 r. Wymagane również są zgłoszenia do konkursu i gry.

Podczas tegorocznej akcji SPRZĄTANIE ŚWIATA wspierają nas: Wydział Ochrony Środowiska i Rolnictwa Urzędu Miejskiego w Jaworznie, Miejskie Przedsiębiorstwo Oczyszczania sp. z o. o. w Jaworznie oraz Śląski Ogród Botaniczny z Mikołowa.

Obrazek