Blank gif

Blank gif

Licznik zadłużenia miasta
Więcej informacji
Szczepienia przeciwko COVID-19 >
Jak załatwić sprawę
w Urzędzie Miejskim

Darmowy internet w Parku Lotników

18 sierpnia 2016, 13:41

Wszyscy odwiedzający plac zabaw w parku na Osiedlu Stałym mają możliwość korzystania z darmowego Internetu na swoich urządzeniach mobilnych, takich jak telefony komórkowe, tablety czy laptopy. Wystarczy na swoim smartfonie wyszukać sieci "Gminny_internet".

Miejski Zarząd Nieruchomości Komunalnych utworzył HOT SPOT umożliwiający darmowe łączenie się z internetem na terenie placu zabaw w Parku Lotników na Osiedlu Stałym. Szukaj sieci "Gminny_internet" i korzystaj z bezpłatnego Internetu!

***

Plac zabaw w Parku im. Lotników na Osiedlu Stałym to jeden z najciekawszych placów dla dzieci. Podzielony jest na trzy strefy. Dzieci młodsze mogą bawić się na makiecie samolotu. Dzieci nieco starsze i sprawniejsze mogą skorzystać z urządzeń zabawowych do wspinaczki i ćwiczenia równowagi. Młodzież i dorośli mogą poćwiczyć na urządzeniach siłowni pod chmurką. Plac jest ogrodzony, oświetlony i monitorowany, wszystkie urządzenia dla dzieci umieszczone są na bezpiecznej nawierzchni gumowej. MZNK niedawno utworzyła na placu zabaw darmowy punkt dostępu do bezprzewodowego internetu.

ObrazekObrazekObrazek