Blank gif

Blank gif

Licznik zadłużenia miasta
Więcej informacji
Szczepienia przeciwko COVID-19 >
Jak załatwić sprawę
w Urzędzie Miejskim

Ważna informacja!

15 lipca 2016, 13:47

W związku ze zgłoszeniami wpływającymi od mieszkańców, dotyczącymi prowadzonej na terenie Jaworzna akcji sprzedaży tabliczek z numerami domu i nazwą ulicy informujemy, iż działania te nie są prowadzone przez  Urząd Miasta ani też inne instytucje miejskie. Informujemy również, że pracownicy Urzędu Miejskiego w Jaworznie, nie odwiedzają mieszkańców Jaworzna w jakichkolwiek celach sprzedażowych.

Ze zgłoszeń mieszkańców wynika, że akwizytorzy przedstawiają się jako pracownicy Urzędu Miasta lub firmy działającej w kooperacji z miastem, wprowadzając tym samym jaworznian w błąd. Informujemy, że akwizytorzy firmy nie są pracownikami Urzędu Miasta Jaworzna oraz nie działają w kooperacji z urzędem, ani też innymi instytucjami miejskimi, działającymi na terenie Gminy. Po zgłoszeniach mieszkańców, Straż Miejska w Jaworznie podjęła działania w sprawie.

Ponadto pracownicy Urzędu Miejskiego w Jaworznie wykonujący czynności służbowe w terenie, okazują się legitymacją służbową ze zdjęciem, wydaną przez Urząd Miasta Jaworzna.

Prosimy o zgłaszanie podobnych sytuacji do Straży Miejskiej w Jaworznie nr tel. 986 lub (32) 6181618 lub Policji nr tel. 997 lub 112.