Blank gif

Blank gif

Licznik zadłużenia miasta
Więcej informacji
Szczepienia przeciwko COVID-19 >
Jak załatwić sprawę
w Urzędzie Miejskim

Spotkanie dla pracowników oświaty

8 czerwca 2016, 11:27

Świetna energia, pasja i mnóstwo pomysłów na rozwój kluczowych kompetencji niezbędnych do osiągnięcia wyższego poziomu w życiu zawodowym i prywatnym - tak podsumowała jedna z uczestniczek spotkanie z panem Piotrem Sułkowskim - dyrektorem  regionu Vantis Holding i liderem tej organizacji.

Spotkanie odbyło się 7 czerwca w sali obrad Urzędu Miejskiego i dotyczyło zagadnień związanych z rozwojem osobistym i motywacją - jednych z kluczowych czynników osiągnięcia sukcesu. Z oferty skorzystali dyrektorzy placówek oświatowych, doradcy zawodowi, pedagodzy oraz nauczyciele - osoby, dla których rozwój osobisty jest  drogowskazem wytyczającym kierunek ich działań i nadający spójność tych działań. Mamy nadzieję, że spotkanie będzie ogniwem zapalnym do odkrycia na nowo siebie samego, podniesie świadomość konieczności pracy nad swoją marką co w konsekwencji przełoży się na jakość pracy z uczniami.

Organizatorem przedsięwzięcia była przewodnicząca rady Jaworznickiego Forum Doradztwa Zawodowego Elżbieta Orzechowska - Filipczyk.