Blank gif

Blank gif

Licznik zadłużenia miasta
Więcej informacji
Szczepienia przeciwko COVID-19 >
Jak załatwić sprawę
w Urzędzie Miejskim

JBO 2017: Maraton pisania wniosków

15 czerwca 2016, 10:10

Wzorem ubiegłego roku - aby zainteresować ideą budżetu obywatelskiego i zachęcić do składania swoich pomysłów jak najwięcej mieszkańców - w czwartek, 16 czerwca w Sali Obrad Urzędu Miejskiego, w godz. od 10.00 do 17.00 odbędzie się "Maraton pisania wniosków". W tym dniu mieszkańcy będą mogli skorzystać z kompleksowej pomocy pracowników magistratu m.in. przy wypełnianiu i weryfikacji wniosków, sprawdzaniu własności terenów i wycenie projektu. Spotkanie będzie także szansą, by wymienić się spostrzeżeniami i zapoznać się z pomysłami innych wnioskodawców.

- Podczas "Maratonu pisania wniosków", oprócz aspektów merytorycznych i technicznych dotyczących weryfikacji wniosków, terenów czy wstępnej wyceny projektów, mieszkańcy będą mogli wymienić się również pomysłami na zagospodarowanie swoich dzielnic - tłumaczy Łukasz Kolarczyk, naczelnik Biura Promocji i Informacji.

Przypominamy, że już od 3 czerwca jaworznianie mogą składać swoje wnioski z pomysłami. Formularze wniosków są dostępne w punktach informacyjnych. Można je również ściągnąć ze strony internetowej www.jbo.jaworzno.pl. Nabór wniosków potrwa do 30 czerwca!

Szczegółowe informacje na temat JBO oraz zasad wypełniania wniosków można uzyskać pod nr tel. (32) 61 81 582 oraz pod adresem e-mail: jbo@um.jaworzno.pl.

Więcej na www.jbo.jaworzno.pl

Obrazek