Blank gif

Blank gif

Licznik zadłużenia miasta
Więcej informacji
Szczepienia przeciwko COVID-19 >
Jak załatwić sprawę
w Urzędzie Miejskim

Dni Jaworzna już w ten weekend!

10 czerwca 2016, 11:43

Wielkimi krokami zbliżają się tegoroczne Dni Jaworzna. Obchody święta miasta podzielone zostały w tym roku na dwa odmienne stylowo dni przepełnione koncertami oraz innymi atrakcjami zarówno dla najmłodszych jak i starszych mieszkańców. Już w najbliższy weekend na Azotanii wystąpią m.in. Urszula, IRA oraz Koniec Świata. W Strefie Kibica  będzie można dopingować polską reprezentację. Wstęp na wszystkie atrakcje jest bezpłatny!

W sobotę na stadionie Azotanii królować będą rockowe klimaty. Miłośników dynamicznego, gitarowego brzmienia zapraszamy już na godzinę 17.00, kiedy to w klimat tego dnia wprowadzi nas zespół IRA. Kolejno na scenie pojawią się również: formacja Koniec Świata, znane dobrze jaworznickiej publiczności Siostry Goławskie oraz niepowtarzalna Urszula. Pierwszy dzień muzycznych wrażeń zakończy swoim występem GOORAL.

Niedzielne propozycje nakierowane są na rodzinną atmosferę i wspólną zabawę w stylu disco. Na scenie kolejno pojawią się zespoły: Effect, Avanti oraz twórcy przeboju "Ale ale Aleksandra" - grupa Andre. W utrzymaniu radosnej atmosfery pomoże również Kabaret OTTO. Na aktywnych czekać będą rodzinne zmagania sportowo-rekreacyjne, finał Rodzinnego Rajdu Rowerowego i wesołe miasteczko. Miłośnicy tzw. "gier bez prądu" będą mogli odwiedzić strefę gier, w której odbędzie się również wielki finał śródrocznego Festiwalu Gier Planszowych MORIGAL. Mieszkańcy będą mogli również zapoznać się z grą rodzinną "Trójkąt Trzech Cesarzy". Słowem - dla każdego coś miłego.

Organizatorzy nie zapomnieli także o trwających Mistrzostwach Europy w piłce nożnej! Dla fanów futbolu przygotowana będzie specjalna Strefa Kibica, w której na dużym ekranie będzie można obejrzeć wszystkie mecze rozgrywane w niedzielę 12 czerwca, w tym najważniejsze dla nas spotkanie: Polska - Irlandia Północna! Mecze będą komentowane przez dziennikarza sportowego i zaproszonego gościa. Kto nim będzie? To na razie pozostaje niespodzianką. Kibice będą mogli wziąć udział w konkursie sprawnościowym, w którym do wygrania będzie atrakcyjna nagroda główna - sprzęt AGD ufundowany przez firmę Beko.

Tradycyjnie już swoje stoisko będą miały Policja oraz Straż Miejska na którym będzie prowadzona akcja znakowania rowerów.

Wstęp na wszystkie koncerty jest bezpłatny! Serdecznie zapraszamy!