Blank gif

Blank gif

Licznik zadłużenia miasta
Więcej informacji
Szczepienia przeciwko COVID-19 >
Jak załatwić sprawę
w Urzędzie Miejskim

Weekendowe atrakcje dla najmłodszych

6 czerwca 2016, 11:34

Miniony weekend obfitował w wiele atrakcji przygotowanych dla najmłodszych jaworznian z okazji Dnia Dziecka. Dzieci miały okazję m.in. do wędkowania, zabawy na Rynku czy też wzięcia udziału w pikniku rodzinnym w GEOsferze.

Miłośnicy natury sprawdzali swoje umiejętności podczas zawodów wędkarskich, które odbyły się m.in. nad Zalewem Sosina, w Jeleniu na Grajdołku oraz Łęgu. Gratulacje zwycięzcom składał Zastępca Prezydenta Miasta Tadeusz Kaczmarek.

Życzenia najmłodszym mieszkańcom naszego miasta złożyła Zastępca Prezydenta Miasta Monika Bryl, która świętowała Dzień Rodzicielstwa Zastępczego w GEOsferze oraz Dzień Dziecka z maluchami na imprezie zorganizowanej przez Stowarzyszenie Manhattan Podłęże.

Koncert i atrakcje na Rynku

Tegoroczne obchody Święta Dzieci uświetnił w piątek, 3 czerwca koncert kultowej grupy Arka Noego, który w Hali Widowiskowo - Sportowej Miejskiego Centrum Kultury i Sportu zgromadził wielu fanów zespołu. Zwieńczeniem weekendowych atrakcji dla dzieci była impreza na jaworznickim Rynku, gdzie dzieci czekało wiele atrakcji takich jak m.in. rewia baniek mydlanych, zdjęcia z bohaterami bajek, pokazy sztuk walki, malowanie buziek, gry i zabawy oraz wiele innych niespodzianek.

Poniżej galeria z weekendowych wydarzeń.

ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek