Blank gif

Blank gif

Licznik zadłużenia miasta
Więcej informacji
Szczepienia przeciwko COVID-19 >
Jak załatwić sprawę
w Urzędzie Miejskim

Bądź bezpieczny w tłumie

2 maja 2016, 13:28

W ubiegłym tygodniu odbyła się IV. Jaworznicka Konferencja Bezpieczeństwa zorganizowana przez Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 3 im. Jana Pawła II  pod patronatem Śląskiego Kuratora Oświaty oraz Prezydenta miasta Jaworzna. W spotkaniu prócz fachowców związanych ściśle z tematyką szeroko pojętego bezpieczeństwa wziął udział Zastępca Prezydenta Miasta Tadeusz Kaczmarek.

Tegoroczna edycja konferencji odbyła się pod hasłem "Bądź bezpieczny w tłumie!”. Temat nieprzypadkowy ze względu na zbliżające się w Jaworznie i jego okolicach wydarzenia związane ze Światowymi Dniami Młodzieży i Dniami Jaworzna.

Podczas spotkania uczniowie mogli usłyszeć o prawidłowym zachowaniu się w przypadku zagrożenia, o bezpiecznym przeżywaniu imprez masowych oraz o postępowaniu w przypadku ataku terrorystycznego. Prelekcje do młodzieży wygłosili m.in. gen. Janusz Skulich - doradca prezydenta Jaworzna ds. bezpieczeństwa, nadkom. Anna Kubicka-Tomczyk z Komendy Wojewódzkiej Policji w Katowicach i Sebastian Kuś - dyrektor Miejskiego Centrum Kultury i Sportu w Jaworznie.

 

ObrazekObrazekObrazek