Blank gif

Blank gif

Licznik zadłużenia miasta
Więcej informacji
Szczepienia przeciwko COVID-19 >
Jak załatwić sprawę
w Urzędzie Miejskim

Wyszukiwarka połączeń PKM-u w serwisie Google Maps©

4 kwietnia 2016, 10:29

Rozkłady jazdy PKM Jaworzno zostały zintegrowane z najpopularniejszym na świecie systemem map internetowych firmy Google. Dzięki temu informacje na temat jaworznickiej sieci komunikacyjnej są dostępne również za pomocą serwisu Google Maps©.

Odtąd planując podróż między dowolnymi punktami można - jako środek transportu - wybrać opcję podróży autobusem PKM Jaworzno. Korzystając z wyszukiwarki połączeń można uzyskać informacje w formie tekstowej lub graficznej na mapie. Dostępny jest także moduł planera podróży, gdzie w niezwykle przyjazny i intuicyjny sposób, dla dowolnie wybranej daty i pory, można uzyskać informacje o przebiegu podróży.

- Liczymy, że nowa usługa będzie dobrym uzupełnieniem taniego biletu dziennego (5 zł normalny, 2,5 zł ulgowy) i sprawi, że zechcą Państwo jeszcze chętniej korzystać z przejazdów komunikacją miejską - mówi Zbigniew Nosal, prezes Przedsiębiorstwa Komunikacji Miejskiej w Jaworznie.

W przyszłości planowana jest także synchronizacja danych z systemem dynamicznej informacji pasażerskiej kiedyPrzyjedzie.pl.

ObrazekObrazekObrazek