Blank gif

Blank gif

Licznik zadłużenia miasta
Więcej informacji
Szczepienia przeciwko COVID-19 >
Jak załatwić sprawę
w Urzędzie Miejskim

E-deklaracje ponownie uruchomione

4 marca 2016, 11:41

Strona internetowa, przez którą można składać deklaracje śmieciowe, została ponownie uruchomiona. Możliwość składania e-deklaracji była zawieszona na czas zmiany programu.

Strona internetowa Miejskiego Zarządu Nieruchomości Komunalnych pod nazwą E-deklaracje funkcjonuje od 2014 roku. Zarejestrowani użytkownicy portalu mogą bez wychodzenia z domu, za pośrednictwem łączy internetowych składać deklaracje o wysokości opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi lub dokonywać korekt w już złożonych deklaracjach.

Portal E-deklaracje to spore ułatwienie szczególnie dla administratorów budynków wielorodzinnych, w których często zmienia się na przykład liczba zamieszkałych osób. Także właściciele domów jednorodzinnych oraz przedsiębiorcy mogą założyć konto i korzystać z portalu.

W związku ze zmianą wzoru deklaracji śmieciowych działanie portalu było zawieszone, o czym mailowo zostali poinformowani wszyscy zalogowani użytkownicy. MZNK musiał dokonać zmian w programie do składania deklaracji oraz wykonać testy nowego serwera i działania programu.

Portal E-deklaracje jest już ponownie udostępniony użytkownikom pod adresem: e.mznk-jaworzno.pl. Zapraszamy do korzystania z tego ułatwienia.