Blank gif

Blank gif

Licznik zadłużenia miasta
Więcej informacji
Szczepienia przeciwko COVID-19 >
Jak załatwić sprawę
w Urzędzie Miejskim

Spotkanie z przedstawicielami sektora NGO

25 listopada 2015, 15:35

Zastępca Prezydenta Miasta Monika Bryl, która wraz z nową funkcją przejęła także obowiązki związane ze współpracą z organizacjami pozarządowymi, spotkała się dzisiaj z przedstawicielami sektora NGO.

Prezydent Monika Bryl zapewniła zaproszonych gości o chęci podtrzymania dobrej współpracy pomiędzy miastem a organizacjami pozarządowymi. Przypomniała także zebranym o trwających właśnie konkursach i zasadach naboru wniosków oraz tworzącej się Gminnej Radzie Działalności Pożytku Publicznego.

- Ze swojej strony gwarantuję Państwu, że dołożę wszelkich starań aby nasza współpraca stała na najwyższym poziomie. Zdaję sobie sprawę, realizacji jak ważnych zadań podejmujecie się Państwo w swoich organizacjach. Zarówno ja, jak i moi współpracownicy służymy Państwu wszelką możliwą pomocą - mówiła na spotkaniu Monika Bryl.

Zebrani na sali obrad Urzędu Miejskiego przedstawiciele organizacji pozarządowych mieli także okazje dowiedzieć się na spotkaniu szczegółów dotyczących platformy WITKAC, za pośrednictwem której prowadzone będą w mieście konkursy ofert na dotacje z budżetu miasta.

ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek