Blank gif

Blank gif

Licznik zadłużenia miasta
Więcej informacji
Szczepienia przeciwko COVID-19 >
Jak załatwić sprawę
w Urzędzie Miejskim

Światowy Dzień Walki z Cukrzycą

17 listopada 2015, 12:43

Co roku 14 listopada obchodzony jest Światowy Dzień Walki z Cukrzycą. Z okazji tego wydarzenia, przedstawiciele Koła Terenowego Polskiego Stowarzyszenia Diabetyków w Jaworznie wręczyło wyróżnienia i nagrody dla wieloletnich członków stowarzyszenia. Podczas spotkania za zaangażowanie i pracę podziękowała zebranym zastępca prezydenta Monika Bryl.

Podczas uroczystości zarząd organizacji wręczył upominki i dyplomy za długoletnie zaangażowanie w działalność jaworznickiego koła oraz podziękowania dla zasłużonych dla stowarzyszenia, m.in. Posła na Sejm RP Dariusza Starzyckiego oraz wiceprzewodniczącej Rady Miejskiej Anny Lichoty.

Cukrzyca jest chorobą cywilizacyjną XXI wieku. Wedle szacunków w Jaworznie choruje na nią około 20 tys. osób. Jaworznickie Koło Terenowe Stowarzyszenia Diabetyków działa od 16 lat. W chwili obecnej skupia 40 członków.

- Serdecznie zapraszamy do wizyty w naszej siedzibie lub prosimy o kontakt telefoniczny - zachęca do wizyty w organizacji Marek Nowak, Prezes Zarządu Koła Terenowego Polskiego Stowarzyszenia Diabetyków w Jaworznie.

Kontakt:
Prezes Zarządu Koła Marek Nowak - tel. 696 667 164
Siedziba: 43-600 Jaworzno, ul. Grunwaldzka 35

ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek