Blank gif

Blank gif

Licznik zadłużenia miasta
Więcej informacji
Szczepienia przeciwko COVID-19 >
Jak załatwić sprawę
w Urzędzie Miejskim

Strumień pieniędzy na efektywność energetyczną

20 października 2015, 08:00

fot. fotolia.com

fot. fotolia.com

Poprawa efektywność energetycznej to jeden z najważniejszych obszarów wspieranych przez dotacje unijne i krajowe. Kompleksowa termomodernizacja budynków mieszkaniowych i możliwości finansowania to temat, który budzi duże zainteresowanie wśród zarządców budynków mieszkalnych, spółdzielni mieszkaniowych i wspólnot mieszkaniowych.

Wachlarz instytucji udzielających wsparcia jest duży, a procedury są skomplikowane. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom mieszkańców Urząd Miejski w Jaworznie organizuje w czwartek, 22 października o godzinie 17:00 w sali C.K. Teatr Sztuk przy ulicy A. Mickiewicza 2 spotkanie poświęcone kierunkom działań związanych z poprawą efektywności energetycznej. Zagadnienia omawiać będą m.in.  przedstawiciele Delegatury Krajowej Izby Gospodarki Nieruchomościami w Katowicach oraz Urzędu Marszałkowskiego Województwa Śląskiego.

Szczegółowe informacje na temat spotkania można uzyskać w Wydziale Rozwoju i Polityki Gospodarczej, który mieści się w budynku Urzędu Miejskiego przy Placu Górników 5, bądź telefonicznie: 32/ 61 81 884 lub 32/ 61 81 708.

Poniżej do pobrania szczegółowa agenda spotkania.