Blank gif

Blank gif

Licznik zadłużenia miasta
Więcej informacji
Szczepienia przeciwko COVID-19 >
Jak załatwić sprawę
w Urzędzie Miejskim

JBO 2016: Ostatnie dwa dni głosowania

29 września 2015, 12:05

Jeszcze tylko dziś i jutro można głosować na projekty zgłoszone przez mieszkańców w ramach Jaworznickiego Budżetu Obywatelskiego. Pamiętać należy, że każdy mieszkaniec ma tylko jeden głos, który może oddać za pośrednictwem formularza elektronicznego na stronie www.jbo.jaworzno.pl lub tradycyjnie na karcie do głosowania. Natomiast już w piątek, 2 października o godz. 8.30 w sali obrad nastąpi otwarcie urn ze wszystkich obszarów konsultacyjnych.

Lista projektów, na które można głosować dostępna jest na stronie internetowej www.jbo.jaworzno.pl. Wszyscy, którzy chcą się dowiedzieć, jakie pomysły mają szansę na realizację w ich miejscu zamieszkania, mogą zapoznać się z nazwą projektu, nazwiskami wnioskodawców, szacowaną kwotą zadania oraz szczegółowym opisem planowanego przedsięwzięcia.

- Zachęcam mieszkańców do udzielenia poparcia dla wybranego projektu zgłoszonego w ramach Jaworznickiego Budżetu Obywatelskiego. To mieszkańcy sami zdecydują o tym jakie projekty zostaną zrealizowane w danym obszarze konsultacyjnym - mówi Ewa Sidełko-Paleczny, Sekretarz Miasta Jaworzna.

W III edycji JBO głosowanie trwa od 17 września do 30 września, czyli najbliższej środy. Drogą elektroniczną głosowanie potrwa do godziny 23:59. Uprawnionym do głosowania jest każdy mieszkaniec, zamieszkujący dany obszar konsultacyjny. Przypominamy, że miasto podzielone jest na 20 obszarów konsultacyjnych, z wyznaczonym w każdym obszarze punktem konsultacyjnym. Natomiast już w piątek, 2 października 2015 r. o godz. 8.30 w sali obrad Urzędu Miejskiego zostaną otwarte urny ze wszystkich obszarów konsultacyjnych Jaworznickiego Budżetu Obywatelskiego na 2016 rok.

- Zapraszamy zainteresowanych mieszkańców do udziału w tym spotkaniu - mówi Łukasz Kolarczyk, Kierownik Referatu Inicjatyw i Konsultacji Społecznych.