Blank gif

Blank gif

Licznik zadłużenia miasta
Więcej informacji
Szczepienia przeciwko COVID-19 >
Jak załatwić sprawę
w Urzędzie Miejskim

Trwa nabór wniosków na nowe mieszkania na wynajem

8 maja 2015, 09:07

Fotografia przedstawia budynki oddane do użytku w ramach I etapu

Fotografia przedstawia budynki oddane do użytku w ramach I etapu

Jeszcze do 15 maja można składać wnioski o przydział mieszkania w inwestycji "Osiedle przy ul. św. Wojciecha" - etap III. W ramach tego przedsięwzięcia realizowane są 3 budynki z 27 lokalami czynszowymi o powierzchniach od 38 do 65 m2.

Wszystkie lokale będą miały balkony, a te na parterze ogródek. W ramach całego osiedla powstanie łącznie 15 kameralnych domów wielorodzinnych wraz z pełną infrastrukturą drogowo-parkingową ze 180 miejscami postojowymi, placem zabaw i boiskiem. Całość jest zlokalizowana w spokojnej i pełnej zieleni dzielnicy Jaworzna - Warpie, w pobliżu Geosfery.

Do tej pory oddano do użytki I etap z 24 lokalami na własność, kolejny II będzie przekazany nowym właścicielom już we wrześniu br., a klucze z etapu III (na który obecnie można składać wnioski) z mieszkaniami na wynajem będą przekazane lokatorom już w I kwartale 2016 r.

Szczegóły dotyczące oferty na wynajem dostępne są na stronie Jaworznickiego TBS  - www.jtbs.jaw.pl oraz w biurze spółki w Jaworznie przy ul. Mickiewicza 1.