Blank gif

Blank gif

Licznik zadłużenia miasta
Więcej informacji
Szczepienia przeciwko COVID-19 >
Jak załatwić sprawę
w Urzędzie Miejskim

Ferie na wesoło

13 lutego 2015, 11:16

Jak co roku wychowankowie Powiatowej Placówki Opiekuńczo – Wychowawczej w Jaworznie w bardzo wesoły i atrakcyjny sposób mogli spędzić ferie zimowe. Z dwóch wyjazdów skorzystało dwudziestu wychowanków jaworznickiego „domu dziecka”. Podopieczni jaworznickiej placówki wypoczywali na obozie narciarskim w Zakopanem i na zimowisku w Olsztynie koło Częstochowy.

- Wychowankowie mogli cieszyć się pięknem krajobrazu w zimowej scenerii, spędzać czas wolny od nauki na świeżym powietrzu biorąc udział w zabawach na śniegu a także uprawiając sporty zimowe.  Pobyt uatrakcyjniały również różnorodne zajęcia grupowe, integracyjne, plastyczne, muzyczne, konkursy oraz dyskoteki i bale przebierańców – mówi Elżbieta Motyka, dyrektor Powiatowej Placówki Opiekuńczo – Wychowawczej w Jaworznie.

Dzieci, które z różnych przyczyn nie mogły wyjechać na zimowy wypoczynek, w ciekawy sposób spędziły ferie w mieście. Codziennie korzystały z atrakcji w postaci wyjazdów m.in. na lodowisko, do kina, na basen czy do stadniny koni.

- Wszystkie atrakcje zostały zorganizowane w ramach projektu „Skok na stok” opracowanego i zrealizowanego przez wychowawców Placówki oraz sfinansowanego w całości przez SKOK Jaworzno – dodaje Elżbieta Motyka.
 

ObrazekObrazekObrazek