Blank gif

Blank gif

Licznik zadłużenia miasta
Więcej informacji
Szczepienia przeciwko COVID-19 >
Jak załatwić sprawę
w Urzędzie Miejskim

Ferie pełne wrażeń

6 lutego 2015, 14:50

Około 300 dzieci brało udział w feriach zimowych zorganizowanych po raz kolejny w Zespole Szkół nr 3 w Szczakowej. Podobnie jak w latach ubiegłych wszystkim uczestnikom zapewniono nie tylko pełne wyżywienie, ale także masę atrakcji dodatkowych. Dzisiaj w placówce miało miejsce podsumowanie zimowiska.

Dyrektor Zbigniew Kasperkowicz już od wielu lat stara się jak najatrakcyjniej zagospodarować okres ferii jaworznickim dzieciom i młodzieży, pozostającym w domu. W tym roku organizatorzy zapewnili swoim podopiecznym m.in.: zajęcia na lodowisku, turnieje sportowe, konkursy, ognisko, wyjazd do kina oraz zabawę w Parku Wodnym.

Na zakończenie tygodnia pełnego wrażeń, w szkole odbyło się spotkanie, na którym wręczono upominki wszystkim dzieciom uczestniczącym w zajęciach oraz medale zwycięzcom zorganizowanych konkursów i zawodów sportowych. Dyrektor Kasperkowicz podziękował też za zaangażowanie w realizację ferii wszystkim nauczycielom i obsłudze placówki, a także obecnym na spotkaniu prezydentom Pawłowi Silbertowi i Tadeuszowi Kaczmarkowi.

ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek