Blank gif

Blank gif

Licznik zadłużenia miasta
Więcej informacji
Szczepienia przeciwko COVID-19 >
Jak załatwić sprawę
w Urzędzie Miejskim

Zaprojektuj swój Park Lotników

2 stycznia 2015, 10:52

Dokładnie za tydzień - w piątek 9 stycznia - rozpoczną się warsztaty projektowe dotyczące rewitalizacji parku im. Lotników Polskich. Jaworznianie zainteresowani kreowaniem nowego oblicza parku na Os. Stałym, będą mogli wziąć udział w tym bezpłatnym, trzydniowym spotkaniu i przedstawić swoje propozycje. Ilość miejsc jest ograniczona!

Warsztaty mające na celu włączenie mieszkańców Jaworzna w aktywne projektowanie wizerunku parku, zostaną przeprowadzone w ramach przedsięwzięcia "Mój jest ten kawałek Parku". W piątek 9 stycznia  w godzinach 17:30 - 19:00, odbędzie się seminarium wprowadzające do warsztatów, natomiast w sobotę i niedzielę pomiędzy 9:30 a 15:30 będą miały miejsce już właściwe warsztaty projektowe. We wszystkie trzy dni spotkania odbędą się w Młodzieżowym Domu Kultury, przy ulicy Inwalidów Wojennych 2.

Podczas weekendowych spotkań projektowych oprócz miłej atmosfery i świetnej zabawy organizatorzy zapewniają wszystkim uczestnikom ciepły posiłek oraz przerwy kawowe ze słodkim poczęstunkiem.

Ze względu na duże zainteresowanie oraz ograniczoną liczbę miejsc, nie ma możliwości, aby wszyscy chętni wzięli udział w warsztatach architektonicznych, dlatego też o udziale zdecyduje kolejność zgłoszeń.

Zapisy przyjmowane są do 7 stycznia, pod numerem telefonu 691 750 691 oraz za pośrednictwem poczty elektronicznej, pod adresem: parkijaworzno@gmail.com.

Serdecznie zapraszamy!