Blank gif

Blank gif

Licznik zadłużenia miasta
Więcej informacji
Szczepienia przeciwko COVID-19 >
Jak załatwić sprawę
w Urzędzie Miejskim

JBO 2015: Ostatni dzień głosowania

22 września 2014, 11:00

Jeszcze tylko dzisiaj można głosować na projekty zgłoszone przez mieszkańców w ramach Jaworznickiego Budżetu Obywatelskiego. Drogą elektroniczną głosowanie potrwa do godziny 23:59. Pamiętajmy jednak, że każdy ma tylko jeden głos! Natomiast już w środę, 24 września o godz. 8.30 w sali obrad nastąpi otwarcie urn ze wszystkich obszarów konsultacyjnych.

Lista projektów, na które można głosować dostępna jest na stronie www.jbo.jaworzno.pl. Wszyscy, którzy chcą się dowiedzieć, jakie pomysły mają szansę na realizację w ich miejscu zamieszkania, mogą tam zobaczyć nazwę i numer projektu, nazwisko wnioskodawcy oraz szacowaną kwotę przedsięwzięcia.

Głosowanie trwa do poniedziałku, 22 września. Głosować można elektronicznie za pośrednictwem strony www.jbo.jaworzno.pl lub wrzucając swój głos do jednej z urn, które są dostępne we wszystkich punktach konsultacyjnych JBO.

Natomiast już w środę, 24 września o godz. 8.30 w sali obrad zostaną otwarte urny ze wszystkich obszarów konsultacyjnych Jaworznickiego Budżetu Obywatelskiego na 2015 rok.

- Zapraszamy zainteresowanych mieszkańców do udziału w tym spotkaniu - mówi Ewa Sidełko-Paleczny, Sekretarz Miasta Jaworzna.