Blank gif

Blank gif

Licznik zadłużenia miasta
Więcej informacji
Szczepienia przeciwko COVID-19 >
Jak załatwić sprawę
w Urzędzie Miejskim

Targi Pracy

19 września 2014, 09:00

We wtorek 23 września br. - w godz. od 9.00 do 13.00 w Hali Widowiskowo-Sportowej MCKiS odbędzie się kolejna edycja Targów Pracy. Będą one okazją dla pracodawców do zaprezentowania swojej oferty i bezpośredniego kontaktu z potencjalnymi pracownikami, dla ośrodków szkoleniowych do przedstawienia ofert kursów i przekwalifikowań zawodowych, ale przede wszystkim dla osób bezrobotnych, poszukujących zatrudnienia.

W czasie targów uczestnicy będą mogli zapoznać się z ofertami pracy z terenu Jaworzna i miast ościennych, ofertami szkoleń zawodowych oraz projektów w zakresie aktywizacji zawodowej. Zainteresowani będą mieli możliwość skorzystania z usługi doradcy zawodowego oraz bezpłatnego wykonania testu z zakresu preferencji i zainteresowań zawodowych, czy też predyspozycji przedsiębiorczych czy uzdolnień językowych.

Na Targi zapraszają Prezydent Miasta Jaworzna i Powiatowy Urząd Pracy w Jaworznie. Szczegółowe informacje można uzyskać w Powiatowym Urzędzie Pracy w Jaworznie przy ul. Północnej 9b tel. 032 61-81-920; e-mail: posrednictwo@pup-jaworzno.pl.