Blank gif

Blank gif

Licznik zadłużenia miasta
Więcej informacji
Szczepienia przeciwko COVID-19 >
Jak załatwić sprawę
w Urzędzie Miejskim

"Mój wymarzony Park" - zmiana terminu zgłoszeń

16 września 2014, 09:21

Jeśli odwiedzacie ciekawe miejsca, a dodatkowo interesujecie się przyszłością Parku Podłęże, możecie wykonać fotografię, która weźmie udział w konkursie i dodatkowo pomoże w projekcie pn. "Mój jest ten kawałek PARKu… - partycypacja dla przyrody mieście". Prace można nadsyłać do 28 września. Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody.

Celem konkursu jest wyłonienie najciekawszych fotografii, które ukażą innowacyjne rozwiązania lub zagospodarowania przestrzeni w parkach na całym świecie. Dlatego też organizatorzy poszukują oryginalnych, nietypowych i inspirujących ujęć parków miejskich (spoza Jaworzna) polskich i zagranicznych oraz ich innowacyjnych sposobów zagospodarowania wraz z opisem, co przedstawia zdjęcie.

Zadaniem osób, które zdecydują się wziąć udział w konkursie, będzie wykonanie:

  • fotografii zainspirowanej parkiem i jego innowacyjnym zagospodarowaniem (zdjęcia mogą dotyczyć fragmentu parku lub jego szerszego ujęcia),
  • opisu treści przedstawiającej zdjęcie, składającego się z około 5 zdań, z podaniem nazwy parku i miejsca, w którym się znajduje.

Materiały konkursowe można przesyłać za pośrednictwem FORMULARZA ZGŁOSZENIA do 28 września 2014 r. Na autorów najlepszych prac czekają atrakcyjne nagrody w postaci bonów na asortyment remontowo-budowlany, ufundowanych przez współorganizatora konkursu - sklep Bricoman. Głównym organizatorem zabawy jest Fundacja Sendzimira (www.sendzimir.org.pl), która bierze udział w projekcie pn. "Mój jest ten kawałek PARKu… - partycypacja dla przyrody mieście".

Bieżące informacje na temat konkursu oraz działań w ramach rewitalizacji Parku Podłęże można znaleźć na facebookowym fanpagu projektu Mój jest ten kawałek PARKu….