Blank gif

Blank gif

Licznik zadłużenia miasta
Więcej informacji
Szczepienia przeciwko COVID-19 >
Jak załatwić sprawę
w Urzędzie Miejskim

Zgadnij co to za miejsce - znamy kolejnego zwycięzcę

11 września 2014, 09:58

Znamy już zwycięzcę trzeciego z czterech konkursów pod nazwą "Jaworzno z lotu ptaka - zgadnij co to za miejsce". Jak się okazało pytanie nie sprawiło jaworznianom żadnych trudności.

Zakątkiem Jaworzna pokazanym na fotografii z lotu ptaka była okolica ul. Glinianej. Album z fotografiami Andrzeja Gontarza pt. "Jaworzno z lotu ptaka" otrzymuje pani Renata Ochał.

***

Na łamach gazety Extra w najbliższym wydaniu ukaże się ostatnie zdjęcie przedstawiające zakątek Jaworzna ujęty "z lotu ptaka”. Należy rozpoznać miejsce, które przedstawia fotografia, a następnie propozycję odpowiedzi przesyłać wraz z imieniem i nazwiskiem oraz numerem telefonu na adres mailowy: redakcja@um.jaworzno.pl. Każda osoba może przesłać tylko jedną odpowiedź. W tytule maila prosimy wpisać "Jaworzno z lotu ptaka - zgadnij co to za miejsce".

Na odpowiedzi z czwartego konkursu czekamy do wtorku, 16 września, do godziny 16:00. Spośród osób, które nadeślą prawidłowe odpowiedzi, wyłoniony zostanie jeden zwycięzca, który w nagrodę otrzyma wyjątkowy album. Zwycięzcę o wygranej i sposobie odbioru nagrody powiadomimy telefonicznie.

Zapraszamy serdecznie do udziału w konkursie. Patronat medialny nad konkursem objął EXTRA Bezpłatny Tygodnik Jaworznicki.