Blank gif

Blank gif

Licznik zadłużenia miasta
Więcej informacji
Szczepienia przeciwko COVID-19 >
Jak załatwić sprawę
w Urzędzie Miejskim

Jaworznicki rynek najlepszy!

1 września 2014, 13:58

Internauci docenili odnowiony jaworznicki rynek i uznali go za Najlepszą Przestrzeń Publiczną 2014 roku w województwie śląskim. W internetowym głosowaniu centralny plac miasta uzyskał ponad 9,6 tys. punktów.

Jak podaje strona internetowa Urzędu Marszałkowskiego - www.slaskie.pl: "Każdy z internautów odwiedzających stronę miał możliwość wyrażenia swojego zdania, przyznając punkty trzem wybranym inwestycjom. W głosowaniu oddano ponad 12 000 głosów. Internauci za najciekawszą realizację uznali "Rynek Od.Nowa" Rewitalizacja Śródmiejskiej Przestrzeni Publicznej w Jaworznie", przyznając jej 9619 punktów. (...)

Czy wyniki tej internetowej zabawy będą zbieżne z werdyktem jury konkursu? O tym przekonamy się podczas uroczystości ogłoszenia wyników i wręczenia nagród w dwóch konkursach: Najlepsza Przestrzeń Publiczna Województwa Śląskiego i Architektura Roku, która odbędzie się w ramach Śląskich Dni Architektury".

***

Gratulujemy Liderowi projektu - Miastu Jaworzno, a także Wykonawcy Rynku Od.Nowa - Rewitalizacji Śródmiejskiej Przestrzeni Publicznej w Jaworznie - inwestycji, która zwyciężyła w internetowym plebiscycie publiczności w ramach tegorocznej edycji konkursu na Najlepszą Przestrzeń Publiczną Województwa Śląskiego. Jako autorzy koncepcji architektonicznej czujemy się zaszczyceni tak wysokim uznaniem wśród społeczności internautów. Jednocześnie pragniemy podziękować wszystkim, którzy zainteresowali się konkursem i zdecydowali się oddać swoje głosy właśnie na tę przestrzeń publiczną.

Stanisław Lessaer wraz z zespołem, PA NOVA S.A.

ObrazekObrazek