Blank gif

Blank gif

Licznik zadłużenia miasta
Więcej informacji
Szczepienia przeciwko COVID-19 >
Jak załatwić sprawę
w Urzędzie Miejskim

Wakacje z parą

9 lipca 2014, 08:05

fot. Fotolia.com

fot. Fotolia.com

"Wakacje z parą” - taki tytuł noszą letnie warsztaty proponowane małżeństwom i związkom partnerskim przez jaworznicki Ośrodek Interwencji Kryzysowej. Zajęcia będą doskonałym sposobem na poznanie wzajemnych oczekiwań, mocnych i słabych stron. Uczestnicy poznają również metody radzenia sobie z przeciwnościami losu. Zainteresowani powinni się spieszyć, ponieważ liczba miejsc jest ograniczona.

W ramach warsztatów odbędą się dwa spotkania w małej grupie ok. 6-7 par. Zajęcia będą miały charakter interaktywny, aktywizujący. Uczestnicy będą mieli szanse na pracę we dwoje na wiele twórczych sposobów  jak np. dramy czy odgrywanie ról. Moduły prowadzone będą niezależnie od siebie, dlatego też istnieje możliwość uczestnictwa w jednych zajęciach.

Celem warsztatów będzie pogłębienie relacji z partnerem. Dzięki spotkaniom jaworznianie będą mieli okazję na lepsze poznanie siebie i swojej drugiej połówki. Jej wzajemnych oczekiwań, mocnych i słabych stron. Ponadto partnerzy zapoznają się ze sposobami radzenia sobie z trudnościami, które dopadają większość związków.

Spotkania odbywać się będą w budynku Ośrodka Interwencji Kryzysowej przy ul. Jagiellońskiej 9. Zajęcia rozpoczynają się w czwartek, 17 lipca o godz.16.30. Szczegółowe informacje i zapisy pod numerem telefonu: 32 / 745 12 00 wew. 107. Ilość miejsc jest ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń.


Terminy spotkań:

17 lipca 2014 r. (czwartek) – godz. 16:30 do 19.00
Dwa bieguny – jeden świat, czyli o różnicach damsko – męskich.
W labiryncie słów – rzecz o trudnej sztuce komunikacji w związku

28 lipca 2014 r. (poniedziałek) – godz. 16.30 do 19.00
Kocha, lubi, szanuje...rozumienie świata własnych uczuć i potrzeb oraz partnera