VII Jaworznicki Rajd Nordic Walking

16 czerwca 2018, 15:00, GEOsfera

Trwają zapisy do siódmej edycji Rajdu Nordic Walking. Wzorem lat ubiegłych impreza rozgrywana pod honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Jaworzna i Posła na Sejm RP Dariusza Starzyckiego odbędzie się w 16 czerwca, a start i meta zlokalizowane będą na terenie Ośrodek Edukacji Ekologiczno-Geologicznej GEOsfera.

Uczestnicy rajdu będą mogli wybrać długość trasy jaką będą chcieli pokonać. Dla grupy zaawansowanej przewidziano trasę o długości 9 km, natomiast dla grupy rekreacyjnej trasę o dystansie 6 km. Panel zgłoszeń czynny będzie do dnia 13 czerwca br.

Zgłaszać można się poprzez stronę Miejskiego Centrum Kultury i Sportu w Jaworznie.

Serdecznie zapraszamy wszystkich zwolenników nordic walking do wzięcia udziału w tegorocznej imprezie!

Więcej na www.mckis.jaw.pl