Blank gif

Blank gif

Licznik zadłużenia miasta
Więcej informacji

Sprawdzian siatkarek MCKiS-u

19 września 2013, 08:18

Tylko dwa tygodnie pozostały do inauguracji tegorocznego sezonu ligowego siatkarek. Ostatnim sprawdzianem dla podopiecznych Mariusza Łozińskiego przed rozpoczęciem walki o ligowe punkty będzie Turniej Piłki Siatkowej pod Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Jaworzna. W dniach 20-21 września, nasz zespół zmierzy się w nim z drużynami PLKS-u Pszczyna, MKS-u Paleo Pogoń Proszowice oraz PPR-u Wieliczka.

Zespół naszych pań, podobnie jak drużyna Energetycznych, przeszedł mocną przebudowę i w tym sezonie na boisku zobaczymy sporo nowych twarzy. Obok dobrze znanych kibicom Marty Trebert, Klaudii Gibas i Karoliny Kuryło, która niezmiennie jest kapitanem teamu, oraz Katarzyny Stolarczyk i Agnieszki Lipki, które wracają po rocznej przerwie, do składu dołączyły młode zawodniczki grające w ubiegłym sezonie w III lidze: Paulina Michalak, Barbara Tojka, Kamila Colik, Agnieszka Spratek i Katarzyna Gołąbek. W składzie jest także zawodniczka z drugoligowym doświadczeniem - Dominika Zajkowska, ale po poważnej kontuzji w jednym z turniejów towarzyskich jej gra w tym sezonie stoi pod dużym znakiem zapytania. Zespół uzupełniają młode wychowanki MCKiS-u: Ewa Krupa i Barbara Chłapek.

Formę zawodniczek MCKiS-u tuż przed rozpoczęciem sezonu będzie można zobaczyć już w najbliższy piątek i w sobotę podczas Turniej o Puchar Prezydenta Miasta Jaworzna w hali sportowej przy ul. Inwalidów Wojennych 18 na Osiedlu Stałym.

HARMONOGRAM TURNIEJU:

Piątek, 20 września 2013 r.

godzina 16.00
PLKS Pszczyna - Powiatowy Park Rozwoju Wieliczka

30 minut po zakończeniu meczu
MCKiS Jaworzno - MKS Pogoń Paleo Proszowice

Sobota, 21 września 2013 r.

godzina 10.00
MCKiS Jaworzno - Powiatowy Park Rozwoju Wieliczka

30 minut po zakończeniu meczu
PLKS Pszczyna - MKS Pogoń Proszowice

godzina 16.00
Powiatowy Park Rozwoju Wieliczka - MKS Pogoń Proszowice

30 minut po zakończeniu meczu
MCKiS Jaworzno - PLKS Pszczyna

Wstęp na wszystkie spotkania jest bezpłatny!
Gorąco zachęcamy do kibicowania i wspierania naszej drużyny!