Blank gif

Blank gif

Licznik zadłużenia miasta
Więcej informacji

Sprawdzian Energetycznych

3 września 2013, 14:15

Niespełna miesiąc pozostał do inauguracji tegorocznego sezonu ligowego siatkarzy. Dobrym sprawdzianem przed rozpoczęciem walki o punkty będzie dla mocno odmienionych Energetycznych turniej o Puchar Prezydenta Miasta Jaworzna. Już w najbliższy piątek i sobotę, nasz zespół zmierzy się w nim z drużynami Hutnika Dobry Wynik Kraków, Warty Zawiercie oraz MKS-u Andrychów.

Po nieudanym sezonie 2012-2013, w którym nasz zespół spadł do II ligi, w tym roku w składzie drużyny MCKiS-u zaszły duże zmiany. Kadra oparta została na wychowankach klubu, którzy już w poprzednich latach reprezentowali Jaworzno. W sumie na 14-osobowej ławce jest tylko dwóch graczy, którzy swoje pierwsze sportowe kroki stawiali poza naszym miastem. Są to Mateusz Wojtowicz, który reprezentował Energetyka także w ubiegły sezonie oraz Igor Walczykowski, wypożyczony w tym sezonie z KPS Skry Bełchatów S.A. Obok nich w składzie znaleźli się dobrze znani jaworznickiej publiczności wychowankowie klubu: Dawid Kuryło, Mateusz Jędryczka, Piotr Dworecki, Tomasz Matusik, Kacper Smoliński, Marcin Mizera, Władysław Olszowski, Krzysztof Fitrzyk, Piotr Gruszowski, Łukasz Warchoł, Michał Lipiarz oraz Michał Łoziński. Drużynę w tym sezonie poprowadzi Jacek Sowa - dotychczasowy asystent Sławomira Gerymskiego, od wielu lat związany z jaworznicką siatkówką.

Zbliżający się Turniej o Puchar Prezydenta Miasta Jaworzna rozegrany zostanie w dniach 6-7 września i będzie się odbywał w hali widowiskowo-sportowej MCKiS w centrum miasta.

HARMONOGRAM TURNIEJU:

PIĄTEK, 6 WRZEŚNIA 2013 r.

GODZINA 16.00
MCKiS ENERGETYK JAWORZNO – HUTNIK DOBRY WYNIK KRAKÓW

30 minut po zakończeniu pierwszego meczu
WARTA ZAWIERCIE – BESKID ANDRYCHÓW

SOBOTA, 7 WRZEŚNIA 2013 r.

GODZINA 10.00
MCKiS ENERGETYK JAWORZNO – WARTA ZAWIERCIE

30 minut po zakończeniu pierwszego meczu
HUTNIK DOBRY WYNIK KRAKÓW – BESKID ANDRYCHÓW

GODZINA 16.00
WARTA ZAWIERCIE – HUTNIK DOBRY WYNIK KRAKÓW

30 minut po zakończeniu trzeciego meczu
MCKiS ENERGETYK JAWORZNO – BESKID ANDRYCHÓW

Wstęp na wszystkie spotkania jest bezpłatny!
Gorąco zachęcamy do kibicowania i wspierania naszej drużyny!