Blank gif

Blank gif

Licznik zadłużenia miasta
Więcej informacji

Najlepsi sportowcy nagrodzeni

7 maja 2018, 15:00

Najlepsi sportowcy nagrodzeni

Najlepsi sportowcy nagrodzeni

Podobnie jak w latach ubiegłych, Prezydent Miasta przyznał najlepszym jaworznickim zawodnikom, którzy osiągnęli wybitne wyniki sportowe we współzawodnictwie międzynarodowym i krajowym, Sportowe Nagrody Miasta Jaworzna. W tym roku uhonorowanych zostało 54 sportowców, reprezentujących 13 dyscyplin.

Nagrody zostały wręczone w poniedziałek, 7 maja br. przez Zastępcę Prezydenta Miasta Tadeusza Kaczmarka, Radnego Rady Miejskiej Janusza Papugę oraz Naczelnika Wydziału Edukacji Irenę Wojtanowicz - Stadler . Wyróżnieni zawodnicy, reprezentujący zarówno dyscypliny indywidualne jak i zespołowe, osiągnęli sukcesy w następujących dyscyplinach sportu: lekkoatletyka, szermierka na wózkach, boks, ju-jitsu, kickboxing, wushu, narciarstwo wodne, badminton, szachy, bilard, piłka siatkowa, piłka nożna oraz amp futbol - piłka nożna osób po amputacjach.

Wśród nagrodzonych w tym roku sportowców znaleźli się:

  • Patrycja Włodarczyk - lekkoatletyka
  • Alicja Włodarczyk - lekkoatletyka
  • Zbigniew Kalinowski - lekkoatletyka
  • Patrycja Haręza - szermierka na wózkach
  • Mateusz Proksa - szermierka na wózkach
  • Sara Kompert - narciarstwo wodne
  • Aleksandra Stańczak - narciarstwo wodne
  • Michał Kędrak - narciarstwo wodne
  • Julia Kiermasz - boks
  • Klaudia Simsak - boks
  • Dominik Harwankowski - boks
  • Aleksandra Masternak - ju-jitsu
  • Hanna Kałuża - ju-jitsu
  • Marek Tarabura - ju-jitsu
  • Bartosz Machna - ju-jitsu
  • Arkadiusz Małek - ju-jitsu
  • Patryk Matusik - ju-jitsu
  • Patryk Urban - ju-jitsu
  • Paweł Kozakiewicz - ju-jitsu
  • Jakub Owczarek - ju-jitsu
  • Szymon Łąka - ju-jitsu
  • Kamil Gąsiorowski - ju-jitsu
  • Zuzanna Bujakiewicz - ju-jitsu
  • Karolina Wójcik - ju-jitsu
  • Wiktor Proksa - kickboxing
  • Patryk Ficoń - kickboxing
  • Kacper Kadłuczka - wushu
  • Mateusz Sment - wushu
  • Bogdan Wołkowski - bilard
  • Dominik Jastrząb - bilard
  • Sambor Stachowiak - bilard
  • Bartosz Ufnalski - bilard
  • Mikołaj Żelazny - bilard
  • Oskar Widacha - bilard
  • Dariusz Opatrzyk - badminton
  • Jacek Stachańczyk - szachy
  • Igor Musiał - szachy
  • Igor Woźniak - amp futbol - piłka nożna osób po amputacjach
  • Piotr Czapla - piłka siatkowa
  • Andrzej Patucha - piłka siatkowa
  • Andrzej Suryjak - piłka siatkowa
  • Stefan Dwornicki - piłka siatkowa
  • Jan Banasik - piłka siatkowa
  • Ryszard Nowotarski - piłka siatkowa
  • Jacek Sowa - piłka siatkowa
  • Sławomir Przybyłowski - piłka nożna
  • Mariusz Suwaj - piłka nożna
  • Mariusz Mastalerz - piłka nożna
  • Szymon Siewniak - piłka nożna
  • Piotr Wartała - piłka nożna
  • Kamil Proksa - piłka nożna
  • Piotr Sierczyński - piłka nożna
  • Michał Goryczka - piłka nożna
  • Łukasz Gembala - piłka nożna
ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek