Kajakarskie zmagania na Sosinie

23 września 2017, 18:39

Kajakarskie zmagania na Sosinie

Pod Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta na Zalewie Sosina odbyły się V. Regaty Kajakowe. Jak co roku impreza przyciągnęła wielu amatorów sporów wodnych z Jaworzna i sąsiednich miast. W zawodach brał udział m.in. zastępca prezydenta Tadeusz Kaczmarek oraz goście z partnerskiego miasta Szigethalom z Węgier.

Zawody organizowane przez Urząd Miejski oraz Miejskie Centrum Kultury i Sportu odbyły się w pięciu kategoriach. Osady klasyfikowane były w K1 kobiet i mężczyzn, K2 kobiet i mężczyzn oraz K2 mikst.Jak co roku zawodnicy mieli do pokonania dystans 6 km.

- Bardzo cieszymy się, że impreza co roku gromadzi mieszkańców i osoby spoza naszego miasta. To doskonały sposób na spędzenie wolnego czasu i kolejne wydarzenie, które budzi Sosinę do życia - mówi Zastępca Prezydenta Miasta Jaworzna Tadeusz Kaczmarek.

Tym razem w kajakarskich zmaganiach wzięli udział również mieszkańcy naszego partnerskiego miasta Szigethalom na Węgrzech.

Wyniki regat dostępne są na www.mckis.jaw.pl

ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek