Piłkarski puchar Salosu

28 sierpnia 2017, 07:00

W V Turnieju o Puchar Prezydenta Miasta Jaworzna w piłce nożnej zwyciężył AKF Ślonsk.

Szesnaście drużyn wzięło w tym roku udział w jubileuszowym V Turnieju o Puchar Prezydenta Miasta Jaworzna w piłce nożnej. Niedzielna rywalizacja na Stadionie Miejskim "Azotania" pozwoliła wyłonić najlepsze zespoły, dla których organizator imprezy - stowarzyszenie Salos, przygotował specjalne nagrody. Puchary najlepszym teamom wręczyli prezydent Paweł Silbert wraz ze swoim zastępcą Tadeuszem Kaczmarkiem.

Turniej amatorskich drużyn piłkarskich na stałe wpisał się już w kalendarz imprez sportowych i z roku na rok cieszy się coraz większym uznaniem wśród zawodników. W tym roku w zmaganiach udział wzięło 16 drużyn z Jaworzna, Katowic, Libiąża, Trzebini oraz Bielszowic. W turnieju zwyciężył AKF Ślonsk. Na drugim miejscu uplasowała się jaworznicka drużyna FC Szkolne, a na trzecim miejscu drużyna ZZ Kadra Bielszowice.

Najlepszym zawodnikiem turnieju został Łukasz Przebindowski (FC SZKOLNE), najlepszym Adrian Koehler (Bielszowice), a Królem Strzelców turnieju został Mariusz Kowalski (AKF Ślonsk).

Po ostatnim gwizdku, uroczystego wręczenia nagród, pucharów i medali dokonali prezydent Paweł Silbert wraz ze swoim zastępcą Tadeuszem Kaczmarkiem.

V Turniej o Puchar Prezydenta Miasta Jaworzna w tym roku organizowany był wspólnie przez MCKiS Jaworzno oraz PSS Salos Jaworzno, pod Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Jaworzna.

Pełne wyniki turnieju można zobaczyć na stronie P.S.S. SALOS.

ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek