Blank gif

Blank gif

Licznik zadłużenia miasta
Więcej informacji

Zalecenia Ministerstwa Zdrowia - materiał informacyjny w sprawie koronawirusa

Rodzinne Mistrzostwa Jaworzna w Narciarstwie

26 stycznia 2017, 11:25

fot. www.fotolia.com

fot. www.fotolia.com

W niedzielę, 12 lutego w Korbielowie na wyciągu narciarskim "BABA" odbędą się Rodzinne Mistrzostwa Jaworzna w Narciarstwie Alpejskim, skierowane do wszystkich mieszkańców Jaworzna. Podobnie jak w latach ubiegłych organizatorami mistrzostw są: Jaworznicki Oddział PTTK na czele z Komisją Narciarską Koła PTTK nr 1, Urząd Miejski w Jaworznie oraz Miejskie Centrum Kultury i Sportu w Jaworznie, a honorowy patronat nad imprezą objął Prezydent Miasta Jaworzna.

Impreza ma na celu popularyzacje narciarstwa wśród wszystkich mieszkańców Jaworzna, wyłonienie najlepszego narciarza oraz wspieranie aktywnych form spędzania wolnego czasu.

Organizatorzy zaplanowali wiele kategorii wiekowych oraz kategorię rodzinną. Zapraszamy do udziału w tych zawodach wszystkich Jaworznian, którzy chcieliby sprawdzić swoje umiejętności narciarskie.

Zgłoszenia do tych zawodów przyjmuje PTTK Jaworzno do piątku, 10 lutego. Zgłoszenia można przesłać także drogą elektroniczną na formularzu, który jest integralna częścią regulaminu. Prosimy o zapoznanie się z zamieszczonym poniżej regulaminem i zapraszamy do wspólnej, zimowej, sportowej zabawy.

Regulamin dostępny jest na www.mckis.jaw.pl

Obrazek