Blank gif

Blank gif

Licznik zadłużenia miasta
Więcej informacji

Zalecenia Ministerstwa Zdrowia - materiał informacyjny w sprawie koronawirusa

Siatkarze zaczynają walkę o awans!

4 marca 2016, 12:21

Drugoligowi siatkarze Miejskiego Centrum Kultury i Sportu, po bardzo udanym sezonie, w najbliższy weekend rozpoczną rywalizację z TKS Tychy o awans do turnieju półfinałowego w walce o wejście do I ligi. Dwa pierwsze spotkania rozegrane zostaną w Jaworznie i odbędą się w hali widowiskowo - sportowej przy ulicy Grunwaldzkiej 80. Kibiców chcących wesprzeć naszą drużynę zapraszamy w sobotę - 5 marca i niedzielę - 6 marca na godzinę 18.00. Wstęp na oba mecze jest bezpłatny!

Po rozegraniu dwóch pierwszych spotkań w Jaworznie rywalizacja przeniesie się na boisko rywali. Mecze w Tychach zaplanowano na 12 i 13 marca. W przypadku kiedy cztery rozegrane mecze nie wyłonią zwycięzcy tej rywalizacji na piąty mecz oba zespoły wrócą do Jaworzna w środę - 16 marca. 

W rundzie zasadniczej podopieczni Mariusza Łozińskiego wygrali oba mecze z TKS. Najpierw w Tychach wygrali 3 - 0, a w rewanżu rozgrywanym w Jaworznie również okazali się lepsi wygrywając 3 - 2. Jaworznianie będą faworytem konfrontacji z tyszanami, ale czy boiskowa rzeczywistość potwierdzi przedmeczowe spekulacje? O tym dowiemy się już niebawem, trzymając mocno kciuki za naszych siatkarzy!!!  

Wszystkich kibiców sportu w naszym mieście, a siatkówki w szczególności, serdecznie zapraszamy na oba mecze, które na pewno dostarczą dużych emocji. Wstęp na mecze w Jaworznie jest bezpłatny!!

Obrazek