Blank gif

Blank gif

Licznik zadłużenia miasta
Więcej informacji

Zalecenia Ministerstwa Zdrowia - materiał informacyjny w sprawie koronawirusa

Joga przenosi się do Szczakowej!

25 października 2012, 16:30

W najbliższą niedzielę - 28 października - jesienne zajęcia jogi, które normalnie odbywają się w hali sportowej MCKiS na Osiedlu Stałym, zostaną jednorazowo przeniesione do Domu Kultury w Szczakowej. Nie zmieni się natomiast godzina spotkania - ćwiczenia będą prowadzone od 11.00 do 13.00.

Przypominamy, że zajęcia przeznaczone są zarówno dla osób, które praktykują jogę na co dzień, jak i dla tych, którzy dopiero chcą sprawdzić, czy ten rodzaj aktywności fizycznej jest dla nich odpowiedni. Nad techniką wykonywanych ćwiczeń czuwa wykwalifikowany instruktor, który służy pomocą zarówno początkującym, jak i zaawansowanym uczestnikom. Proponowana nauka prawidłowego oddychania, rozluźniania mięśni i świadomego ćwiczenia wpływa nie tylko na odprężenie psychiczne, ale także poprawia kondycję i sprawność fizyczną.

W sezonie jesiennym bezpłatne zajęcia jogi odbywają się w hali sportowej MCKiS przy ul. Inwalidów Wojennych 18, w każdą niedzielę od godz. 11.00 do 13.00, i potrwają do 16 grudnia.  Wszyscy zainteresowani udziałem w ćwiczeniach powinni zabrać ze sobą maty lub koce oraz wygodny strój.