Blank gif

Blank gif

Licznik zadłużenia miasta
Więcej informacji
Szczepienia przeciwko COVID-19 >
Jak załatwić sprawę
w Urzędzie Miejskim

Piątkowe kino w plenerze

6 sierpnia 2020, 15:16

Kolejny seans w Plenerowym Kinie Letnim przed nami. W najbliższy piątek, 7 sierpnia na jaworznickich plantach odbędzie się pokaz filmu "Żelazna dama”.

Organizatorzy tym razem zapraszają na obsypany nagrodami dramat biograficzny opowiadający o byłej premier Wielkiej Brytanii, Margaret Thatcher, z oskarową kreacją Meryl Streep w roli głównej. Nieprzekonanych uspokajamy: nie jest to dramat polityczny, faktyczne wydarzenia są tylko tłem dla historii o kobiecie, która swoją wytrwałością była w stanie osiągnąć najwyższe sukcesy w świecie zdominowanym przez mężczyzn. Film zdecydowanie warty polecenia, zwłaszcza, że Meryl Streep pokazuje tam pełnię swoich umiejętności aktorskich.

Seans rozpoczyna się o godzinie 21.30.

A kolejną propozycja z cyklu Plenerowego Kina Letniego będzie film "Wciąż ją kocham”. To kolejna adaptacja prozy bijącego rekordy popularności na całym świecie Nicholasa Sparksa. W głównych rolach zobaczymy Channinga Tatuma i Amandę Seyfried, warto podkreślic świetną kreację Richarda Jenkinsa., który wcielił się w rolę ojca głównego bohatera. "Wciąż ją kocham” to historia o skomplikowanej miłości, na pewno nie lukrowana komedia romantyczna. W jej tle znajdują wydarzenia z 11 września 2001. Film był nominowany m.in. do nagród MTV. Na seans zapraszamy w piątek, 14 sierpnia, na godzinę 21.30.

Miejmy nadzieję, że tym razem pogoda nie pokrzyżuje plenerowych planów.