Blank gif

Blank gif

Licznik zadłużenia miasta
Więcej informacji

Zalecenia Ministerstwa Zdrowia - materiał informacyjny w sprawie koronawirusa

Seniorzy z kluczami do miasta

1 października 2019, 14:31

fot. UM Jaworzno | Seniorzy otrzymali symboliczny klucz do miasta z rąk wicepezydent Moniki Bryl

fot. UM Jaworzno | Seniorzy otrzymali symboliczny klucz do miasta z rąk wicepezydent Moniki Bryl

Wczoraj w MDK im. Jaworzniaków uroczyście zainaugurowany został Tydzień Seniora. To już czwarta edycja tej bardzo popularnej imprezy. Po przekazaniu przez Monikę Bryl, zastępcę prezydenta Jaworzna przedstawicielkom środowiska seniorów symbolicznego klucza do miasta, uczestnicy mogli posłuchać występów aż trzech zespołów. Chętnych na koncert było tak wielu, że odbyły się jego dwie edycje: artyści zaprezentowali się o godz. 16.00 oraz o godz. 18.00.

Dziś specjalnie dla seniorów przygotowany został I Jaworznicki Kiermasz Pracy. Różne firmy, organizacje i instytucje, na zaproszenie Powiatowego Urzędu Pracy w jaworznie, zaprezentowały w Miejskiej Bibliotece Publicznej oferty pracy przeznaczone specjalnie dla osób starszych. Zorganizowano tez ciekawe prelekcje i szkolenia, m.in. z obsługi portali społecznościowych. O godz. 17.30 w Bibliotece Głównej odbędzie się spotkanie pt. „Siedem filarów zdrowia czyli sposoby na nasze zdrowie”.

Jutro Seniorzy spędzą bardzo aktywne popołudnie w GEOsferze. W kolejnych dniach czekają ich koncerty i występy oraz tradycyjnie już kawiarenka. Tydzień Seniora będzie trwał do niedzieli.

ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek