Blank gif

Blank gif

Licznik zadłużenia miasta
Więcej informacji

Zalecenia Ministerstwa Zdrowia - materiał informacyjny w sprawie koronawirusa

Koncert Charytatywny dla Domu Dziecka - zapraszamy!

29 maja 2019, 13:32

Koncert Charytatywny dla Domu Dziecka - zapraszamy!

Koncert Charytatywny dla Domu Dziecka - zapraszamy!

Już po raz czwarty Stowarzyszenie Jaworzno to My organizuje wielki koncert charytatywny na rzecz Centrum Administracyjnego Obsługi Placówek Opiekuńczo-Wychowawczych, czyli Domu Dziecka w Jaworznie.

W tym roku impreza odbędzie się w CH Galena w sobotę, 8 czerwca w godzinach od 13.00 do 19.00. Jak zwykle możemy spodziewać się fantastycznych koncertów lokalnych artystów. Wystąpią: Aleksander Tura z zespołem, Maja Popielas, Joanna Ziobro, Iwona Tomaszewska, Olivia Klinke, AlterFolk i GiS, Stubborn, Natalia Larysz z zespołem, Sargis Davtyan z zespołem oraz Blunt Razor. Oprócz tego przewidziano atrakcje dla młodszych uczestników: gry i zabawy z językiem angielskim, pokazy dronów, balonowe zoo, malowanie twarzy czy pokazy pierwszej pomocy i sportów walki.

Tradycyjnie środki, które uda się uzbierać podczas akcji trafią do podopiecznych jaworznickiego Domu Dziecka, którzy dzięki tym pieniądzom pojadą na wakacje. Podczas imprezy wolontariusze będą prowadzić zbiórkę wśród uczestników. Tegoroczna akcja zapowiada się rekordowo, bo zebrane dotychczas w szkołach środki są niemal dwukrotnie wyższe niż w ubiegłym roku!

- Jestem pod wrażeniem tego, co udało się w tym roku osiągnąć. Kwota, którą zebraliśmy w szkołach jest nieporównywalna z tymi z poprzednich lat. To dla mnie prawdziwa magia. Dziękuję Młodzieżowej Radzie Miasta i stowarzyszeniu ale przed wszystkim wolontariuszom, uczniom i ich rodzicom, bo to przecież dzięki nim udało się nam w tym roku aż tyle osiągnąć - mówi podczas podsumowania szkolnej zbiórki Kamil Łach, prezes Stowarzyszenia Jaworzno To My i pomysłodawca akcji.