Blank gif

Blank gif

Licznik zadłużenia miasta
Więcej informacji

Zalecenia Ministerstwa Zdrowia - materiał informacyjny w sprawie koronawirusa

Festyn Elżbietański przed nami

17 maja 2019, 08:40

Festyn Elżbietański przed nami

Festyn Elżbietański przed nami

Już po raz osiemnasty szczakowska parafia św. Elżbiety Węgierskiej oraz Miejskie Centrum Kultury i Sportu organizować będą Festyn Elżbietański. To bardzo popularna w dzielnicy impreza, podczas której całe rodziny mogą liczyć na mnóstwo atrakcji i świetną zabawę.

Festyn odbędzie się w sobotę, 18 maja. Rozpocznie go gra rodzinna o godz. 10.00. Warto zgłosić do konkursu swoją rodzinę, bo z pewnością będzie to fantastyczna zabawa, a na zwycięzców czeka atrakcyjna nagroda - tablet. O godz. 14.00 wystąpi zespół DUAL. Godzinę później zorganizowany będzie konkurs tańca dla amatorów. Pary, które się zgłoszą, będą musiały zatańczyć polkę. Tu znowu na zwycięzców czeka atrakcyjna nagroda - wycieczka do europejskich sanktuariów.

O godz. 18.00 odbędzie się Msza Św. w kościele pw. św. Elżbiety Węgierskiej. O godz. 19.45 wystąpi zespół Muzykanci, a dwie godziny później będziemy mogli zobaczyć widowiskowy Teatr Ognia.

Jak co roku podczas festynu na uczestników czekać będą stoiska gastronomiczne, gry, konkursy i występy. Tradycyjnie będzie też można kupić cegiełkę za 10 zł i wesprzeć wyjazdy wakacyjne dla dzieci.