Blank gif

Blank gif

Licznik zadłużenia miasta
Więcej informacji
Szczepienia przeciwko COVID-19 >
Jak załatwić sprawę
w Urzędzie Miejskim

Zapraszamy na Jarmark!

11 grudnia 2018, 08:49

Zapraszamy na Jarmark!

Zapraszamy na Jarmark!

Serdecznie zapraszamy na tegoroczny Jarmark Bożonarodzeniowy. W sobotę - 15 grudnia, na płycie Rynku Głównego, swoje stanowiska handlowe będą wystawiać uczniowie jaworznickich szkół i członkowie stowarzyszeń. Miłośnicy rękodzieła, folkloru oraz domowych wypieków z pewnością znajdą tu coś dla siebie.

W weekend poprzedzający święta Bożego Narodzenia płyta Rynku Głównego zapełni się stoiskami z ręcznie wykonanymi ozdobami świątecznymi oraz wypiekami przygotowanymi przez stowarzyszenia, placówki oświatowo-wychowawcze oraz inne instytucje. Będzie to  znakomity pretekst do tego, aby zmienić świąteczną dekorację w naszych domach lub zdobyć niepowtarzalny prezent pod choinkę. Na scenie zaprezentuje się uzdolniona młodzież, a osoby odwiedzające jarmark będą miały możliwość zdobycia żywej choinki.

23 grudnia harcerze z jaworznickiego Hufca ZHP przekażą mieszkańcom Betlejemskie Światło Pokoju. Harcerze i skauci ze wszystkich krajów przynoszą światło prosto z Groty Narodzenia Pańskiego. Jest ono symbolem pokoju i nadchodzących świąt. Tego dnia na Rynku planowane jest też wspólne kolędowanie.

Zapraszamy do obejrzenia relacji z wizyty Mikołaja na jaworznickim Rynku.