Blank gif

Blank gif

Licznik zadłużenia miasta
Więcej informacji

Zalecenia Ministerstwa Zdrowia - materiał informacyjny w sprawie koronawirusa

Aktywne Dzielnice - Byczyna i Planty

29 czerwca 2018, 12:23

Aktywne Dzielnice - Byczyna i Planty

Aktywne Dzielnice - Byczyna i Planty

Już w ten weekend, aktywnymi dzielnicami będą Byczyna i Śródmieście. W sobotę, 30 czerwca na Rynku w Byczynie o godz. 15.30 rozpocznie się piknik rodzinny. Imprezę poprzedzą rajd Nordic Walking, Rajd Rowerowy oraz Turniej Szachowy zorganizowane w ramach II Byczyńskiego Byka. Z kolei w niedzielę, 1 lipca o godz. 16.00 mieszkańcy spotkają się na jaworznickich Plantach. "Aktywne Dzielnice" to cykl 26 pikników, festynów i koncertów w poszczególnych osiedlach, który odbywa się w ramach programu "Jaworzno Wspiera Rodziny".

- Program "Jaworzno Wspiera Rodziny" to najlepsza inwestycja, którą jako Prezydent mogę sobie wyobrazić, inwestycja w mieszkańców Jaworzna. To co sprawia, że dane miasto jest wyjątkowe to nie nowe drogi, chodniki i duże inwestycje, ale zadowolenie mieszkańców, ich jakość życia - podkreśla Prezydent Miasta Paweł Silbert. - Chcemy poprzez zapewnienie równych szans, zwiększenie bezpieczeństwa oraz promując aktywność podać pomocną dłoń wszystkim rodzinom w Jaworznie.

W ramach programu "Aktywna Dzielnica" w poszczególnych osiedlach co weekend odbywać się będą zajęcia i zabawy dla całych rodzin. Na mieszkańców będzie czekać szereg niespodzianek i atrakcji, m.in. zajęcia dla dzieci, rodzinne zmagania, konkursy, quizy, warsztaty i mnóstwo dobrej zabawy!

- Serdecznie zapraszam do udziału w imprezach. Mam nadzieję, że wydarzenia organizowane w ramach projektu "Aktywna Dzielnica" pozwolą Państwu na dobrą i przyjemną zabawę w towarzystwie najbliższych, przyjaciół i znajomych - mówi zastępca prezydenta Monika Bryl.

W organizację wydarzenia włączają się wszystkie miejskie instytucje. Serdecznie zapraszamy!

Obrazek
Obrazek