Blank gif

Blank gif

Licznik zadłużenia miasta
Więcej informacji

Zalecenia Ministerstwa Zdrowia - materiał informacyjny w sprawie koronawirusa

ProRock Festiwal 2018

5 marca 2018, 12:01

ProRock Festiwal 2018

ProRock Festiwal 2018

Zapraszamy na ProRock Festiwal w jaworznickim klubie "Relax". W sobotę, 14 kwietnia br. o godzinie 18.00 odbędzie się czwarta edycja tego muzycznego święta. Bilety już w sprzedaży.

W tym roku gwiazdą ProRock Festiwal będzie zespół NeuOberschlesien gwarantujący widowiskowy koncert, wzbudzający ogromny entuzjazm wśród publiczności w różnym wieku. NeuOberschlesien wykonuje muzykę z gatunku tzw. industrial metal, a utwory wykonywane są w gwarze śląskiej. Cechą charakterystyczną ich koncertów jest oprawa pirotechniczna.

Kolejną gwiazdą będzie zespół Animations, jaworznicka grupa eksportowa powstała w 2006 roku. W 2017 roku ukazał się kolejny krążek w dorobku grupy pt. Without the Sun. Zespół wystąpił na prestiżowym festiwalu ProgPower Europe w holenderskim Baarlo. Zespół Animations wpisuje się na stałe, jako główny wykonawca ProRock Festiwal.

W tegorocznej edycji wydarzenia będzie miał możliwość zaprezentować się zespół Flawless Red Guns - zwycięzca konkursu przeprowadzonego w ramach Letniego Festiwalu Rocka, którego celem jest promowanie zespołów rockowych z całej Polski. Zespół powstał w 2016 roku, wykonuje muzykę z pogranicza rocka i metalu.

ProRock Festiwal odbędzie się 14 kwietnia 2018 roku, godz. 18.00 w Klubie "Relax" - siedzibie "eM Band" Orkiestry Rozrywkowej Miasta Jaworzna, ul. Szczakowska 35 w Jaworznie.

Bilety w cenie 40 PLN do 31 marca / 50 PLN od 1 kwietnia dostępne na www.emband.pl, kupbilecik.pl i w Klubie "Relax".