Blank gif

Blank gif

Licznik zadłużenia miasta
Więcej informacji

Zalecenia Ministerstwa Zdrowia - materiał informacyjny w sprawie koronawirusa

"Jezioro Łabędzie" w Jaworznie

6 lutego 2018, 13:18

Jezioro Łabędzie w Jaworznie

"Jezioro Łabędzie" w Jaworznie

Romantyczna sceneria, zapierająca dech w piersiach choreografia i wzruszająca historia miłości skazanej na porażkę - to tylko część zalet, które sprawiają, że "Jezioro Łabędzie" jest najbardziej entuzjastycznie przyjmowanym na świecie przedstawieniem baletowym. To niezwykłe wydarzenie, w wykonaniu Petersburg International Ballet, do muzyki Piotra Czajkowskiego, już 11 marca będzie można zobaczyć także w Jaworznie! Warto się spieszyć, bo z puli 1233 miejsc pozostało niespełna 200 biletów!

Jezioro Łabędzie to fenomen w historii baletu niezmiennie ujmujący każdą publiczność. To również najpoważniejsze wyzwanie dla tancerzy i choreografów. Najsłynniejszy balet Piotra Czajkowskiego przenosi nas do baśniowej krainy tańca i muzyki. To opowieść mówiąca o walce dobra ze złem, o zdradzie, bólu i potędze miłości. Akcja tego najbardziej niezwykłego baletu – w wykonaniu uznanego na całym świecie PETERSBURG INTERNATIONAL BALLET jest nasycona subtelnym liryzmem i poetycką fantastyką. Dziewczęta zaklęte w łabędzie, Zły Duch i uczucia przekraczające granice życia i śmierci wciąż wzruszają widzów całego świata.

Każdego, kto chce podziwiać taneczny kunszt artystów Petersburg International Ballet oraz pragnie osobiście doświadczyć klasycznego piękna "Jeziora łabędziego", serdecznie zapraszamy 11 marca, na godz. 18.00 do Hali Widowiskowo-Sportowej MCKiS przy ul. Grunwaldzkiej 80.

Bilety można kupić w Hali Widowiskowo-Sportowej MCKiS, Domu Kultury w Szczakowej oraz platformie http://bilety.mckis.jaw.pl.