Spotkanie ze Świętym Mikołajem

20 listopada 2017, 10:24

Zapraszamy na spotkanie ze Świętym Mikołajem

Święty w czerwonym wdzianku, na którego czekają z utęsknieniem wszystkie dzieci, odwiedzi jaworznicki Rynek już w sobotę, 2 grudnia o godz. 16:00. W związku z tym radosnym wydarzeniem zapraszamy najmłodszych na pełen atrakcji i świątecznej magii wieczór.

Całość zainicjuje barwna parada z Reniferem Rudolfem i elfami. Na scenie nie zabraknie występów jaworznickich przedszkolaków i podopiecznych Fabryki Talentów. Jak co roku dla dzieci przewidziano słodkie upominki oraz gorącą czekoladę. Zapalone zostaną również światełka na stojącej w centrum miasta choince. W tłumie, oprócz Mikołaja, będzie można spotkać jego niezawodnych pomocników w świątecznych strojach. Na Rynku zlokalizowany będzie mikołajkowy FOTOpunkt - w tym roku w scenerii lodowej.

Zapraszamy serdecznie wszystkie dzieci!