Rodzinne popołudnie z "Mam Talent"

8 listopada 2017, 14:23

Rodzinne popołudnie z Mam Talent

Rodzinne popołudnie z "Mam Talent"

Już 19 listopada zapraszamy na "Popołudnie z Rodziną". Nasze miasto odwiedzą m.in. uczestnicy programu "Mam talent", którzy zdobyli sympatię i uznanie publiczności. Do udziału w tym miejskim wydarzeniu zaprasza Paweł Silbert, Prezydent Jaworzna.

Spotkanie dla jaworznickich rodzin odbędzie się w niedzielę, 19 listopada w Hali Widowiskowo-Sportowej Miejskiego Centrum Kultury i Sportu (ul. Grunwaldzka 80). Początek imprezy zaplanowano na godzinę 16. Wspólna zabawa zakończy się o 18. Organizatorzy zadbali o to, by były to naprawdę intensywne dwie godziny.

- Na "Popołudnie z Rodziną" zapraszamy jaworznickie rodziny. To będzie fantastyczna okazja, by podczas zabawy spędzić czas wspólnie z najbliższymi. Każda rodzina, otrzyma niespodziankę, a niesamowite atrakcje zapewnią uczestnicy popularnego show "Mam Talent" - zapowiada Monika Bryl, Zastępca Prezydenta.

Mnóstwo atrakcji dla całych rodzin, konkursy, quizy, artystyczne występy i niespodzianki to tylko nieliczne spośród atrakcji przygotowanych na imprezę, która już wkrótce odbędzie się w naszym mieście pod hasłem "Popołudnie z Rodziną". Ze specjalnym programem artystycznym wystąpią też przedszkolaki i uczniowie. Będą zabawy prowadzone przez animatorów, a w jaworznickiej hali pojawią się postaci z ulubionych przez dzieci bajek.

Udział w imprezie jest bezpłatny. Wszystkich chętnych zapraszamy do odebrania wcześniej wejściówki. Ważne jest to, że swój bilet musi mieć każdy uczestnik. To oznacza, że jeśli rodzina jest czteroosobowa, to potrzebuje czterech wejściówek. Dzięki temu organizatorzy będą mogli lepiej się przygotować na liczbę gości. Bilety odbierać można w Hali Widowiskowo-Sportowej.